MÖBLER / Bord / Skrivbord 4151261
nr 415 1261
Skrivbord
Mahogny, längd: 145 DE.75, höjd: 77 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 5 juni 2006